Kaip įmantriai įpakuoti dovanas?

Ar pastebėjote, kad dažniausiai pirmą įspūdį dovanojant suteikia ne pati dovaną, o jos įpakavimas. Jei ji suviliota labai originaliai – gavėjas dar ilgai varto ją rankose ir kartoja, kaip nenori išpakuoti. Vėliau, pasiima fotoaparatą ir kelis kartus fiksuoją akimirką, kaip dovana atrodė dar būdama viduje. Pakavimas išties yra kur kas svarbesnis nei galėjote pamanyti iš pirmo žvilgsnio. Net ir paprastas dovanų popierius suteikia kur kas daugiau džiaugsmo plėšant jį į smulkius skutelius nei maišelis, kurį užtenka vos praverti, kad pamatytumėt, kas yra viduje. Taigi, mes rekomenduojame pabandyti savo dovanos paslaptį išlaikyti kuo ilgiau. Ir nebūtina keliauti pas profesionalias pakuotojas, kurios tikrai išmano savo darbą. Ir kiekvienas žmogus, net ir neturintis jokio sąlyčio su menais, gali sugalvoti originalumu pasižyminti įpakavimą.

  1. Nepaisant to, kokio mažumo yra jūsų dovanėlė – pasiimkite daug dėžių, kurios prasideda nuo kvadratinio metro ir mažėja link jūsų dovanėlės dydžio. Taip kraukite vieną į kitą. Jubiliatas manys, kad gaus plazminį TV, o viduje gali būti papuošalas. Tai originalus pakavimo būdas.
  2. Šalia savo dovanos, kad ir ką bedovanotumėte, padėkite ir tualetinio popieriaus ritinėlį. Gali parašyti arba žodžiu pasakyti: jei nepatinka dovana – eik šikt. Juokinga ir tikrai originalu.
  3. Dovanos dėžutė apklijuokite baltu popieriumi ir ant jo užrašykite labai daug nuoširdžių ir tuo pačiu originalių palinkėjimų. Nekopijuokite iš interneto – naudokite kažką iš savo prisiminimų ir panašiai.
  4. Jei dovana skirta humorą suprantančiam vyrui – dėžutę apklijuokite nuogomis moterimis. Jų labai daug galite rasti virtualioje erdvėje – teliks atsispausdinti.

Kaip supratote – yra labai daug idėjų, kurias realizuoti galima išties paprastai. Tai nereikalauja nei daug laiko, nei pinigų. Daugiausia viskas remiasi į norą, tad jei ruošiatės dovanoti mylimam žmogui – negi galite nepasiūlyti jam daugiausiai kiek tik įmanoma?

Tiesa, pasistenkite, kad įpakavimas nebūtų geresnis už pačią dovaną. Kad ir kaip žmonės stengiasi kontroliuoti savo mimikas, dažnai išsiduoda sužinoję, kas yra viduje. Kad jums taip nenutiktų – tiksliai žinokite, ko asmeniui reikia.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *