Informacija, kurios jūs nežinojote apie seksą

Meilė yra neatsiejama nuo sekso. Ir taip yra ne tik šiais laikais, tačiau taip pat ir anksčiau. Toks jau tas gyvenimas, kad žmonės trokšta išreikšti savo jausmus fiziniais judesiais. Juolab, kai tai teikia tokį didelį malonumą – retas jo atsisako. Durex lubrikantai – galimybė, kad dviejų žmonių seksas būtų dar malonesnis. Tik pabandžiusieji gali pasakyti ir patvirtinti, kad pasinaudoti jais tikrai verta. Visiems kitiems mes paprasčiausiai nesiruošiame įrodinėti, kadangi tai būtų paprasčiausiai sausa informacija, be jokių realių faktų. Tačiau galima rasti iš tokių žinių, kurios labai įdomios ir tuo pačiu, nebūtina jų pabandyti pačiam, kad galėtumėte išsiaiškinti, jog tai yra tiesa. Mokslininkai atsakė į visus juos atlikę daug nuodugnių tyrimų. Tad štai, ko jūs nežinojote apie seksą, tačiau kas yra gryniausia tiesa.

 • Šiuo metu, kol skaitote šį sakinį, daugiau nei 100 000 porų šiuo metu užsiima seksu. Galbūt ir jums reikėtų nuveikti kažką smagiau?
 • Viduramžiais buvo manoma, kad moteris, kuri nepatyrė orgazmo tikrai nepastos. Tad vyrai, kurie tikėjosi palikuonių visais įmanomais būdais siekė pamaloninti savo moteris.
 • Ilgiausias pasaulyje penis, bent iki šiol užfiksuotas, erekcijos metu siekia net 34 cm. Tačiau šis žmogus tvirtina, kad lytinių santykių neturėjo daugiau nei 2 metų, tad kaip matote, dydis toli gražu dar ne viskas.
 • Teigiama , jog masturbacija apsaugo nuo ligų, kurio dažniausiai mus užklumpa persišaldžius. Paprasčiausiai, gaminamos medžiagos padidina imuniteto kiekį.
 • Stipriai susijaudinusios moters krūtinė gali padidėti net iki 25 procentų. Vėlgi, patarimas vyrams, kad kuo labiau įaudrinsite moterį – tuo ir patiems nuo to bus geriau.
 • Klitorius – vienintelis organas, kuris neturi jokios realios funkcijos. Jis skirtas tik malonumui patirti ir viskas.
 • mokslininkai įrodė, kad tų moterų, kurios sekso metu garsiai rėkia – seksas yra kur kas geresnis. Tad nebijokite išreikšti savo emocijų.
 • Vyrai, kurie mano, kad moterys domisi jų penio dydžiais labai klysta. Didžioji dalis moterų visiškai to nesureikšmina ir nekreipia dėmesio.

Apie kreditus Latvijoje…

Kreditų kompanijos šiuo metu, užima labai svarbią vietą ne tik Lietuvoje, tačiau ir visame pasaulyje. Jų veikla neturi nieko konkrečiai bendro su žmonių pragyvenimo lygiu, kadangi tokiomis paslaugomis naudojasi net ir tie, kurie gyveno labai puikiai. Tai dažniausiai remiasi į kokį nors nelaimingą atsitikimą ar panašaus pobūdžio nelaimę kuri ir galėjo paskatinti asmenis pasinaudoti greitųjų kreditų paslaugomis. Taigi nesvarbu ar jūs gyvenate JAV, ar Prancūzijoje, ar Latvijoje  galimybės gauti kreditą yra vienodos ir tikrai prieinamos. Paprasčiausiai turite atitikti išsikeltas sąlygas, kurios tikrai nebus gąsdinančios.

Latvija, Lietuvos mylima kaimynė, taip pat turi labai platų greitųjų kreditų tinklą ir siūlo skolintis kiekvienam, kuris tik to nori. Daugiau informacijos galite ieškoti internete, pavyzdžiui, tinklalapyje: https://kreditus.lv/. Jei nemokate latvių kalbos – drąsiai info galite ieškoti ir lietuviškai, kadangi faktai, taisyklės ir panašiai dažniausiai būna lygiai tos pačios. Juolab, nemažai firmų tiek Lietuvoje, tiek Latvijoje vykdo savo veiklą. Ta pati firma tikrai apibrėžia taisykles lygiai tais pačiais įstatymais ir sąlygomis, tad įvertinkite ir pasirinkite, iš kur jums geriausias pasiskolinti.

Visgi, palyginimui pastebėtume, kad Lietuvoje firmų yra daugiau. Logiška, Latvija apskritai yra mažesnė šalis, joje kur kas mažiau gyventojų, potencialių pasiskolintojų. Tačiau pažiūrėjus į bendrą skaičių – žmonių vistiek ne tiek ir daug, o firmų, kurios siūlo pasiskolinti tikrai yra nemažai.

Latvijoje asmenims, kurie turi šios šalies pilietybę pasiskolinti yra kiek paprasčiau, kadangi jie gali paprasčiausiai nusiųsti sms žinutę ir lakti atsakymo ar jų prašymas bus patenkintas. Štai, jei pavyzdžiui esate Lietuvos pilietis ir norite gauti paskolą Lietuvoje, kadangi joje ir gyvenate, tuomet kelias bus kiek ilgesnis. Latvijas apdrošinātāju asociācija, tiksliau, kreditų teikėjai, prašo, kad užsienio pilietybę turintys asmenys ateitų į biurą ir jų prašymas būtų įvertintas individualiai. Paprasčiausiai, jums teks rašyti prašymą ant popieriaus,a kai senas gerais laikais. Kai kurios firmos suteikia galimybę pildyti ir internetu, tačiau tuomet reikia atskanuoti dokumentus, tad kartais gaunamas net kur kas ilgesnis procesas.

Skolintis iš kreditus teikiančių kompanijų yra kur kas geriau, nei iš kitų vietų, kaip bankai, pavyzdžiui. Pateiksime pagrindinius argumentus, kurie visiškai nesikeičia priklausomai nuo šalies, kurioje kreditas yra prašomas.

 1. Jei pinigų negebėsit grąžinti – laikotarpį galima prasitęsti;
 2. Gauti pinigus yra labai paprasta;
 3. Nejaučiamas joks psichologinis spaudimas;
 4. Visi konfliktai sprendžiami teisiškai;
 5. Nereikia užstato ar laiduotojo;
 6. Nereikia uždirbti labai didelių sumų;
 7. Labai platus pasirinkimas egzistuoja;
 8. Galite individualiai derėti ir tartis dėl kokių sąlygų koregavimo…

Kaip matote, pasiskolinti iš šių kompanijų tikrai verta. Įvertinkite galimybes ir gaukite reikiamą pinigų sumą labai paprastai. Kai tik jums to reikia – kreditų kompanijos išties pagalbos ranką.

 

 

 

Kaip įmantriai įpakuoti dovanas?

Ar pastebėjote, kad dažniausiai pirmą įspūdį dovanojant suteikia ne pati dovaną, o jos įpakavimas. Jei ji suviliota labai originaliai – gavėjas dar ilgai varto ją rankose ir kartoja, kaip nenori išpakuoti. Vėliau, pasiima fotoaparatą ir kelis kartus fiksuoją akimirką, kaip dovana atrodė dar būdama viduje. Pakavimas išties yra kur kas svarbesnis nei galėjote pamanyti iš pirmo žvilgsnio. Net ir paprastas dovanų popierius suteikia kur kas daugiau džiaugsmo plėšant jį į smulkius skutelius nei maišelis, kurį užtenka vos praverti, kad pamatytumėt, kas yra viduje. Taigi, mes rekomenduojame pabandyti savo dovanos paslaptį išlaikyti kuo ilgiau. Ir nebūtina keliauti pas profesionalias pakuotojas, kurios tikrai išmano savo darbą. Ir kiekvienas žmogus, net ir neturintis jokio sąlyčio su menais, gali sugalvoti originalumu pasižyminti įpakavimą.

 1. Nepaisant to, kokio mažumo yra jūsų dovanėlė – pasiimkite daug dėžių, kurios prasideda nuo kvadratinio metro ir mažėja link jūsų dovanėlės dydžio. Taip kraukite vieną į kitą. Jubiliatas manys, kad gaus plazminį TV, o viduje gali būti papuošalas. Tai originalus pakavimo būdas.
 2. Šalia savo dovanos, kad ir ką bedovanotumėte, padėkite ir tualetinio popieriaus ritinėlį. Gali parašyti arba žodžiu pasakyti: jei nepatinka dovana – eik šikt. Juokinga ir tikrai originalu.
 3. Dovanos dėžutė apklijuokite baltu popieriumi ir ant jo užrašykite labai daug nuoširdžių ir tuo pačiu originalių palinkėjimų. Nekopijuokite iš interneto – naudokite kažką iš savo prisiminimų ir panašiai.
 4. Jei dovana skirta humorą suprantančiam vyrui – dėžutę apklijuokite nuogomis moterimis. Jų labai daug galite rasti virtualioje erdvėje – teliks atsispausdinti.

Kaip supratote – yra labai daug idėjų, kurias realizuoti galima išties paprastai. Tai nereikalauja nei daug laiko, nei pinigų. Daugiausia viskas remiasi į norą, tad jei ruošiatės dovanoti mylimam žmogui – negi galite nepasiūlyti jam daugiausiai kiek tik įmanoma?

Tiesa, pasistenkite, kad įpakavimas nebūtų geresnis už pačią dovaną. Kad ir kaip žmonės stengiasi kontroliuoti savo mimikas, dažnai išsiduoda sužinoję, kas yra viduje. Kad jums taip nenutiktų – tiksliai žinokite, ko asmeniui reikia.