Ar verta skolintis eurais: Lietuva ir Estija

VIETOJ ĮMANTRAUS ĮVADO: SKOLINKITĖS EURAIS

Lietuva skaičiuoja mėnesius, kurių pabaigoje lietas bus pakeistas į eurą. Vieni labai džiaugiasi ir kartoja laukę to ne vienerius metus, kiti – dūsauja: kaip gyventi dabar reikės. Bijodami kainų kylimo ir to kad nemokės elgtis su naujais pinigais bando vis karščiau apkabinti lietuviškas kupiūras ir niekada jų nepaleisti. Kitų Baltijos šalių patirtis rodo, kad išgyventi su euru yra visiškai paprastai įmanoma, tiesiog kainų kylimas yra visiškai normalu reiškinys, kurio išvengti beveik neįmanoma. Užsienio lietuvaičiai, jau ne vienerius metus gyvenantys svečiose šalyje jau artimai pabendravę su eurais siūlo ir dabar nebijoti skolintis šia valiuta. Jei jums reikia pinigėlių, kuriuos paskolinti turėtų kreditą teikiančios kompanijos, ir egzistuoja galimybės pasiskolinti iš užsienio kompanijų net ir tokiu atveju, jei dirbate gimtinėje – specialistai rekomenduoja skolintis. Daugelis girias Estiškas kreditą teikiančias kompanijas. Žinoma, nemažai jų tiek Lietuvoje, tiek Estijoje yra tos pačios, tačiau kaimyninė šalis yra kiek stabilesnė, tad nenuostabu, jog ir skolinimosi sąlygos yra kiek paprastesnės ir patogesnės. 

KOKIOS SĄLYGOS EGZISTUOJA?

Yra tokių firmų, kurios suteikia skolinimosi galimybė net ir imigrantams, kurie nedirba toje šalyje, tačiau gauna pastovias pajamas savo gimtinėje. Žinoma, toje šalyje iš kurios skolinasi, privalo turėti banko sąskaitą. Paskolos gaunamos kiek sudėtingesniu keliu, kadangi privalu pateikti nemažai įrodymų, kurie yra tarsi garantas, kad pinigus jūs tikrai grąžinsite. Taip pat, jei jau norite gauti reikiamą pinigų sumą – teks keliauti iki biuro ir individualiai konsultuotis dėl paskolos gavimo sąlygų. Prašant paskolos jums bus suteikta ir finansinė konsultacija, kuri padės paprasčiau susigaudyti piniginiuose reikaluose.

KOKIŲ DOKUMENTŲ REIKIA IMIGRANTAMS?

Kaip jau minėjome, imigrantams pasiskolinti yra šiek tiek sunkiau, kadangi jie turi pateikti daugiau įrodymų, kad pinigus grąžinti tikrai pajėgs. Pradedant įrodymais ir kainoraščiais: kiek jūs uždirbate, įvairiausius banko popierius, kurie patvirtint, kad pajamos “plaukia” reguliariai, galiausiai, prašymas iš direktoriaus, kad šis parašytų patvirtinimą, kad esate geras darbuotojas ir bent minimaliai apibūdintų jūsų atliekamas pareigas. Atrodo, gauti paskolą yra nepalyginamai sunkiau, tačiau juk tai daug geresnis variantas nei skolintis iš bankų, kurie paskolas teikia apskritai tik labai sudėtingu keliu. http://laenude.com/ svetainėje rasite pagrindinę informaciją apie Estijos kreditų kompanijas.

KODĖL GERIAU SKOLINTIS EURAIS?

Litų kaupti nei namuose, nei bankuose tikrai neverta, kadangi šiuos pinigėlius labai greitai pakeis visoje Europoje pripažįstama valiuta. Apskritai, būtent nuo šiandienos visoje Lietuvoje privalu rašyti dvigubas kainas ant prekių ar reklamuojant paslaugas: taip siekiama supažindinti klientus su siūlomomis kainomis, kurios greitu metu bus pats pagrindinis būdas siekiant susimokėti. 

Eurai – modernesnis pasirinkimas siekiantiems gyventi taip kaip ir vakarų Europa. Gyvenkite ir prisitaikykime prie visų, kadangi būti vieniems gali būti per sunku.